Dzień: 28 czerwca, 2026

AKTUALNOŚCINAUCZYCIELERODZICESZKOŁAUCZNIOWIE

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026

26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Uroczystość rozpoczął Pan dyrektor Piotr Gontarz, który podziękował za pracę i zaangażowanie uczniom oraz pracownikom placówki a także za współpracę rodzicom naszych wychowanków. W uroczystościach uczestniczył Pan Marek Nieścior, przewodniczący Komisji Oświaty, który reprezentował Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie, fundatora nagród dla wyróżniających się absolwentów naszego Ośrodka. Po uroczystym rozdaniu świadectw, nagród, dyplomów i wyróżnień przyszedł czas na pożegnanie roku szkolnego przez uczniów, którzy we współpracy ze swoimi nauczycielami przygotowali część artystyczną. Uczennicom i uczniom gratulujemy osiągnięć. Absolwentom dziękujemy za wspólnie spędzone lata,  jesteście gotowi na nowe wyzwania. Wszystkim życzymy bezpiecznego, udanego wypoczynku i wielu wakacyjnych przygód.

Read More
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status