UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Uroczystość rozpoczął Pan dyrektor Piotr Gontarz, który podziękował za pracę i zaangażowanie uczniom oraz pracownikom placówki a także za współpracę rodzicom naszych wychowanków. W uroczystościach uczestniczył Pan Marek Nieścior, przewodniczący Komisji Oświaty, który reprezentował Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie, fundatora nagród dla wyróżniających się absolwentów naszego Ośrodka.
Po uroczystym rozdaniu świadectw, nagród, dyplomów i wyróżnień przyszedł czas na pożegnanie roku szkolnego przez uczniów, którzy we współpracy ze swoimi nauczycielami przygotowali część artystyczną.
Uczennicom i uczniom gratulujemy osiągnięć.
Absolwentom dziękujemy za wspólnie spędzone lata, jesteście gotowi na nowe wyzwania.
Wszystkim życzymy bezpiecznego, udanego wypoczynku i wielu wakacyjnych przygód.
