LUBELSKI PIKNIK EDUKACYJNY
Dnia 20 czerwca 2026 roku wzięliśmy udział w Lubelskim Pikniku Edukacyjnym. Na stoisku Straży Pożarnej dowiedzieliśmy się, jak należy udzielać pierwszej pomocy, mieliśmy także możliwość przejechania się quadem. Stoisko Policji miało przygotowane kolorowanki oraz porcję wiedzy, jak bezpiecznie należy zachować się podczas nadchodzących wakacji. Stoisko Medyczne proponowało chętnym pomiar ciśnienia. Po zabawie oraz cennych radach był czas na grochówkę przygotowaną przez KGW.
Na koniec p. Emil ze Straży Pożarnej pokazał nam, jak NIE należy gasić zapalonego oleju.
To był czas spędzony w pożyteczny sposób i miłej piknikowej atmosferze!
Materiały do publikacji: Dorota Wiórko
